Narodowy Holding Spożywczy to podmiot, który ma połączyć osiem spółek Skarbu Państwa.
Prace nad projektem rozpoczęły się w Ministerstwie Rolnictwa jeszcze w 2017 r.
W zamyśle projektodawców, takie rozwiązanie pozwoli konkurować z międzynarodowymi koncernami na polskim rynku.
Choć utworzenie takiej struktury zapowiadano już kilka lat temu, jej realizacja wydaje się stawać faktem od momentu, gdy zajęło się nią Ministerstwo Aktywów Państwowych.
Fundamentem do powołania Narodowego Holdingu Spożywczego ma być Krajowa Spółka Cukrowa z siedzibą w Toruniu.
W jego skład wejść ma osiem spółek rolno-spożywczych Skarbu Państwa.
Zajmą się one produkcją cukru i cukierków, produkcją nasienną, produkcją skrobi, sektorem spożywczo-młynarskim i produkcją rolną.
Kiedy wymienione spółki zostaną wniesione do Krajowej Spółki Cukrowej, powstanie Krajowa Grupa Spożywcza.
Docelowo grupa ta ma zatrudniać około 4,5 tysiąca pracowników.
Nie wyklucza się, że w przyszłości dołączą do niej inne spółki rolno-spożywcze jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Dla przypomnienia – w latach 90. ubiegłego wieku, polski przemysł spożywczy został 75 procentach sprywatyzowany.
Obecnie w dyspozycji Skarbu Państwa jest niewiele spółek rolno-spożywczych.
Jako firmy polskie funkcjonują jeszcze spółdzielnie mleczarskie.
Jak zauważył przewodniczący Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność” – Powołanie narodowego holdingu to jest ostatni dzwonek dla tych pozostałych spółek z sektora rolno-spożywczego.
Celem powołania Narodowego Holdingu Spożywczego jest wzmocnienie pozycji krajowej produkcji rolno-spożywczej.
Zdaniem wielu osób, aby ten twór mógł mieć realny wpływ na krajowy rynek spożywczy należy utworzyć nową lub przejąć istniejącą sieć handlową, w celu dystrybucji produktów wytworzonych przez Holding.
Konsolidacja spółek z branży rolno-spożywczej wokół Krajowej Spółki Cukrowej ma stworzyć na bazie dostępnych zasobów Skarbu Państwa silny podmiot.
Powstała silna grupa kapitałowa ma wzmocnić pozycję rynkową spółek z portfela Skarbu Państwa.
Celem jej działania jest także rozwój polskiego rolnictwa, przemysłu spożywczego oraz wzmocnienie pozycji konkurencyjnej na krajowych, ale także i na międzynarodowych rynkach żywnościowych.
Zakończenie konsolidacji spółek branży rolno-spożywczej zaplanowano jeszcze w pierwszym półroczu tego roku. Zgodę na te działania wyraził już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.